Květen 2011

Mám fotky se superstáristy ;)

22. května 2011 v 19:45 | Denča |  Ostatní atd..
Nějak jsem sem nestihla napsat, že jsem byla na 2. finále Československé superstar a to 17.4.2011 v pražské Incheba areně. Byl to obrovský zažitek, já Superstar sleduji vždycky a pokaždé jsem tam chtěla být naživo, takže se mi to konečně jednou poštěstilo. Bylo to vážně super. Nikdy na to nezapomenu a doufám, že se tam ještě dostanu, než bude konec. Všichni finalisti jsou moc fajn lidi.

I když je foťák zakázaný, podařilo se mi ho tam "propašovat" a tak nenápadně se po přenosu vyfotit i s některými finalisty. I když to není jednoduché, protože ty securiťáci atd jim nedaj pokoj, furt je nějak odváděj.. Ale mám celkem dost fotek a jsem za to moc ráda. Podařilo se mi získat i autogramy. Ale většinou jen na kartičce ze čtvrtky, co jsem měla s sebou. Ale jinak teď už mám i všechny podpisovky finalistů, které mi přišly z TV NOVA. Postupně se bude všechno objevovat na blogu, ještě jednou se omlouvám, že jsem teď blogu moc nevěnovala. V nejbližší době to napravím. Jinak autogramy poštou mi teď nechodí téměř vůbec, nevím co se děje, ale schránka je většinou pořád prázdná. Nicméně podařilo se mi ulovit nějaké pěkné kousky osobně a jak říkám postupně sem všechno přidám :)

Prozatím přidávám pár fotek mě s finalisty Československé superstar.. nedám sem všechny, jen některé ;)
Vypadám tam hrozně.. taky to bylo dlouhém přenosu.. xD


S Monikou Povýšilovou
S Gabčou Gunčíkovou ;)

Byl tam dokonce i již vyřazený semifinalista Noah Ellenwood :)


Martin Harich, to je zlatej kluk.. úžasnej zpěvák. Mám ho fakt ráda :)*
S Klaudikou Pappovou :)

S Petrem Ševčíkem ;)

S Michalem Šepsem ;)


Dále mám fotku s Matějem Piňákem, Simonou Feckovou, Celeste Buckingham, Martinem Kurcem...ale všechny sem dávat nebudu ;) Ty co sem dávám jsou ty nejpovedenější xD Ale stejně na všech vypadám hrozně..

Pokud by Vás zajímalo komu nejvíc fandím, tak je to jednoznačně Martin Harich :)
Už dnes ve 20:00 finálová čtyřka zazpívá písně ABBA a QUEEN! :) Už se moc těším.. ;)

Martin Dejdar

6. května 2011 v 21:37 | Denča |  Herci
Skvělý český herec.. ;)
Myslím, že jsem psala na tento e-mail sef@roun.cz. A to několikrát, takže nevím přesně kdy a už ani přesně nevím,kdy mi tento autogram přišel, ale bylo to asi před třemi týdny..

Omlouvám se, že tu poslední dobou nic není, ale neměla jsem teď nějak čas a je to teď vlastně s autogramy poštou bída, musela jsem si něco "ulovit" osobně ;) V nejbližší době něco z toho přidám :)