Prosinec 2011

Václav Postránecký 2

31. prosince 2011 v 20:28 | Denča |  Herci
Dále jsem se osobně setkala s hercem Václavem Postráneckým, který byl další z herců Divadla Ungelt, kteří přijeli do trutnovského Uffa představit hru FÍGL. Mohla bych Vám sem dát naši společnou fotku, která už skoro vznikla, ale bohužel se mému foťáku vybila baterie zrovna v tu chvíli, když mě s ním kamarádka fotila, takže to bylo fakt k vzteku (Ježíšek mi, ale donesl nový foťák a myslím, že s tím už se mi něco takového nestane) Musím říct, že pan Václav Postránecký je moc fajn člověk a jsem ráda, že jsem se o tom mohla osobně přesvědčit :)

Získáno: 2.12.2011

Líbí se mi jak napsal to věnování a podepsal se na ty ploutve.
(foto z filmu Jak se krotí krokodýli)Před časem mi odepsal také poštou: ZDE

Marta Vančurová

31. prosince 2011 v 20:03 | Denča |  Herečky
Dalším "úlovkem" z osobního setkání je - česká herečka Marta Vančurová (např. Jáchyme, hoď ho do stroje!). Její autogramy jsem získala, také v trutnovském Uffu, kde mělo Divadlo Ungelt představení FÍGL. Paní Vančurová je moc milá paní a jsem ráda, že jsem se s ní mohla setkat.

Získáno: 2.12.2011MANDRAGE

29. prosince 2011 v 0:43 | Denča |  Hudební skupiny
Česká pop-rocková hudební skupina - hity jako Hledá se žena, Františkovy Lázně nebo Šrouby a matice zná už téměř každý. Autogramy všech členů jsem dostala jako dárek od tety, která je pro mě získala na jejich koncertě ve Dvoře Králové nad Labem. Jsem moc ráda, že je mám :)


Simona Stašová a Petr Nárožný

29. prosince 2011 v 0:23 | Denča |  Herečky
Uběhlo několik dní a 30. 11. 2011 už jsem se s kamarádkou zase chystala k Uffu. Mělo tam být představení "Poslední ze žhavých milenců", kde měli účinkovat herci Petr Nárožný a Simona Stašová. Autogramy v článku ;)

http://uffo.cz/image.php?id=1531&thumb=0&format=jpg

Jan Kraus - poloviční autogram

28. prosince 2011 v 23:51 | Denča |  Ostatní autogramy
Hned další den měl být v Uffu zábavný pořad "Hvězdy jak je neznáte", kde měl účinkovat Jan Kraus a Matěj Ruppert. A tak jsme s kámoškou opět vyrazily na lov autogramů. Byly jsme zrovna každá z nás na úplně jiném místě, když se kamarádce podepisoval Jan Kraus - prý byl opravdu fajn, kamarádka mu řekla, že zachvilku přijdu jestli by nemohl počkat a on řekl, že teď sice musí jít, ale že klidně přijde, ale pak už nepřišel, zřejmě zapoměl. Matěje Rupperta jsme nezastihly vůbec. Takže jsem domů odcházela s prázdnou.

Kamarádka ale udělala něco šíleného :D Tu fotku s tím autogramem naskenovala a vytiskla a pak tu originální fotku a autogram rozstřihla na dvě poloviny! Tu jednu polovinu pak přiložila a připnula k té natištěné fotce a to mi potom dala.

Unikátní :D


Měla to ale nechat tak jak to bylo a nechat si to.
Takhle si to zničila a to mi dala tu půlku, kde je ten autogram víc. Trdlo moje :) :*

Tomáš Töpfer

28. prosince 2011 v 23:25 | Denča |  Herci
Dále do našeho Uffa v Trutnově přijeli herci z pražského Divadla Na Fidlovačce s hrou "Hádej, kdo přijde..."
Z velkého auta vystoupilo velké množství herců i ne příliš známých. Přijeli celkem brzy, takže nešli rovnou do Uffa (někteří se šli nejspíš najíst do blízké restaurace, nikoho známého jsme s kamarádkou nepoznaly). Ale po chvilce jsme viděly přicházet herce Tomáše Töpfera, který přijel zřejmě vlastním autem a šel rovnou do divadla, takže jsme ho hned poprosily o autogram. Byl opravdu fajn - podepsal nám oběma ochotně všechny fotky co jsme měly s sebou. Jednu mám i s věnováním :) Měla tam být ještě třeba herečka Eliška Balzerová, ale tu jsem ani nezahlídla, navíc jsem s sebou ani neměla její fotku, protože už mi podepsala fotky a odepsala dříve poštou.

Získáno: 14. 11. 2011 osobně
Pavel Liška

28. prosince 2011 v 22:47 | Denča |  Herci
No konečně jsem se k tomu dostala a přidávám autogramy z osobních setkání. Získala jsem jich v poslední době docela dost a to všechny ve společenském centru Uffo v Trutnově. Poštou mi téměř nic nechodí, už ani nevím jaké to je. Naposledy mi přišly nějaké autogramy z Novy 7.12. a to je tak vše. Proto co nejdříve rozešlu do světa další dopisy ať se mám zase z čeho těšit.

V listopadu bylo představení Milostný trojúhelník a tak jsme s kamarádkou vyrazily pro autogram Pavla Lišky. Jen co dorazilo auto z Prahy a poznaly jsme Pavla Lišku, hned jsme ho poprosily o podpis. Byl moc fajn. Byl to super krátký zážitek a odnesla jsem si tak domů jednu samostatnou fotku s jeho podpisem a druhou jsem si ho nechala dopodepsat na fotku k herečce Zuzaně Bydžovské, jejíž autogram byl získán také v Uffu. A ještě jsme se s kamarádkou nasmály, když řekl: "Holky až zase někdy uvidíte Zuzku, tak jí řekněte ať se mi nepodepisuje na triko, tam se podepisuju já."Získáno: 10. 11. 2011

Písmenkové známky ČESKÉ POŠTY

28. prosince 2011 v 21:53 | Denča |  Rady,návody,tipy..
V rubrice "Rady, návody a tipy" dlouho nic nepřibylo, tak mě napadlo přidat něco o tzv. písmenkových známkách České pošty a zároveň o známkových sešitcích.
Určitě je už dávno znáte, ale někteří třeba ne. Já používám běžně ty známky typu A. Známka "A" se používá pro vnitrostátní Obyčejné psaní - standard a to do 50 g (místo normální známky s nominální hodnotou 10 Kč). Takže je běžně používám na dopisy, když píšu českým osobnostem o autogramy a zároveň na zpáteční obálky ve kterých mi mají přijít autogramy.

Info o známkách typu "E" a "Z" je v obrázku :)


Vždycky si koupím praktický známkový sešitek za 100 Kč, kde je 10 kusů známek typu "A" jako samolepek. Je to skvěle řešené, protože se známka nemusí navlhčovat před nalepením, ale normálně se odlepí ze sešitku a nalepí na dopis. Navíc známky jsou tak v sešitku chráněné a jen tak se nikam nezatoulají.

http://www.pismenoveznamky.cz/images/img_ctyrlistek_znamkovy-sesitek.jpg

Zdroj obrázků a více zde

Používáte je také? :)

NIGHTWORK podpisy

23. prosince 2011 v 22:54 | Denča |  Hudební skupiny
V říjnu jsem byla koncertě kapely Nightwork u nás v Trutnově v našem společenském centru UFFO. Koncert byl fakt obrovskej zážitek ..celkově to bylo to prostě paráádní :) Těším až se zase někdy dostanu na jejich koncert. No a právě po koncertě, přinesli organizátoři stolečky a židle a už nám bylo hned jasné, že bude autogramiáda, sice jsem měla jen tak pro jistotu na podpis fotku jen Vojty Dyka a ne celé skupiny, ale měla jsem jako vždy u sebe pro jistotu kartičky. Po dlouhém hodinovém čekání, už to spousta lidí vzdalo a odešlo. Ale přesto nás tam docela dost vydrželo čekat a po malé chvilce už jsme se dočkali. Kluci konečně přišli, všichni se ochotně podepisovali. Chtěla jsem se sice s nimi vyfotit, ale nechtělo se nám s kámoškou zdržovat frontu a asi by to nešlo, tak snad někdy příště. Ještě než jsme vylezli z UFFA zastavily jsme se s kámoškou u stolečku, kde se prodávaly různé věci s motivem Nightwork - samozřejmě jsem neodolala a koupila si placku, prstýnek a náušnice s jejich logem :D Byl to fajn strávený den s mojí nejlepší kamarádkou, která zrovna slavila svátek. Fotky autogramů v článku..

http://img8.ct24.cz/cache/616x347/article/29/2894/289314.jpg

Lucie Bílá

7. prosince 2011 v 17:03 | Denča |  Zpěvačky
Přidávám autogram zpěvačky Lucie Bílé. Psala jsem si o něj už minulý rok a na začátku roku znova na mail produkce@luciebila.com a teprve 24.10.2011 mi přišla tahle podpiskarta :)


Nový design :)

6. prosince 2011 v 18:25 | Denča
Ahoj přátelé a návštěvníci mého blogu :) V neděli jsem se rozhodla změnit ten zelený motýlkový design, který se až tak nehodil k blogu o autogramech a do kterého byl můj blog oblečen asi 10 měsíců, dělala ho jedna šikovná blogerka Blench, takže jí ještě jednou děkuju, že jsem mohla mít na blogu její layout.

A teď k tomu novému designu. Nejdříve se mi to nějak vymklo z rukou, design který jsem si našla ke stažení na jednom grafickém blogu mi na blog neseděl a tak jsem se i přes to, že nemám moc velké zkušenosti s grafikou rozhodla udělat vlastní design ve Photofilteru. Něco jsem teda podle návodů

splácala a vypadalo to celkem dobře, ovšem po nastavení na blog už to pak tak nevypadalo. Nakonec jsem to nějak dodělala a i když to není přesně ono, tak už to tak nechám. Je to úplně obyčejný design, ale jsem s ním docela spokojená, přijde mi to přehledné a k blogu o autogramech už se hodí.

Představovala jsem si teda něco mnohem lepšího, ale jak už jsem řekla moje zkušenosti s grafikou jsou nízké a tak to dopadlo jak to dopadlo ;) Jo a tady je kdyžtak archiv designů.

A teď se chci zeptat jak se to líbí Vám? :) Přijímám kritiku ;)
+ dole anketa

Karel Heřmánek

4. prosince 2011 v 0:38 | Denča |  Herci
Ahoj :) Tak konečně přidávám podpisy herce Karla Heřmánka, jemuž jsem psala už 26.září a odpověď přišla 6.října :) Jsem moc ráda, že mi odpověděl. Jinak od jeho odpovědi ve schránce téměř žádný autogram nenacházím, ale nějaké ty autogramy jsem si ulovila osobně, postupně přidám :) Herce Karla Heřmánka mám nejraději v těchto filmech a seriálech: O zapomnětlivém černokněžníkovi, S čerty nejsou žerty a O zvířatech a lidech.

Odesláno: 26.9.2011 dopis, 3 fotky, ofrankovaná obálka, kartička
Přišlo: 6.10.2011 moje fotky podepsané

Použitá adresa:
Karel Heřmánek
Divadlo Bez zábradlí
Jungmannova 31
110 01 Praha 1