Březen 2012

Monika Absolonová

15. března 2012 v 21:47 | Denča |  Zpěvačky
O autogram zpěvačky a herečky Moniky Absolonové jsem si psala už před hodně dlouhou dobou a to jen vzkazem na její oficiální webové stránky ( už je to skoro 2 roky :D) a v únoru mi dorazila její podpiskarta i s věnováním, moc mě to potěšilo! :)


Ahoooj :)

15. března 2012 v 19:17 | Denča |  Ostatní atd..
Moji milí zlatí návštěvníci,
už se úplně stydím, že jsem tak dlouho nic nepřidala, jen slibuji na FB a nestíhám, ale konečně dnes.. Tento týden si užívám jarní prázdniny. V poslední době to je s autogramy u mě celkem bída, poštou mi něco přijde fakt jednou za čas, ale vlastně se ani není čemu divit, moc nových dopisů jsem nerozeslala, ale koukám, že jsem tady fakt pozadu, protože jsem ještě plno těch nových autogramů ještě z minulého roku nepřidala, takže já jdu na to.. :) Taky bych ráda zase napsala nějaký nový článek do "diskuse" a byla bych ráda, kdyby jste se zapojili i nyní - v té první jste se zapojili v opravdu hojném počtu a moc mě to potěšilo.

Omlouvám se všem svým SB, že je teď moc nenavštěvuji..hned jak sem něco přidám - jdu to všechno oběhnout, taky mám nějaké nové podpisy na výměnu, tak to zkusím dát dohromady a vložit sem. ;)

Děkuji za každého jednoho navštěvníka, dělá mi radost, když mě tu navštěvujete a komentujete. Mimochodem kdo tam ještě není, tak se prosím přidejte na moje stránky blogu na FB (odkaz je i v menu, stačí kliknout na ikonku).
Ráda poradím ve všem začínajícím sběratelům, pokud máte kdokoliv nějaký dotaz klidně se ptejte...

Takže (s)mějte se hezky a buďte se zdrávi!
Vaše Denča :)