Červenec 2012

Heidi Janků

9. července 2012 v 22:37 | Denča |  Zpěvačky
Podpiskartu zpěvačky Heidi Janků mi darovala setřenka. Sehnala ji pro mě na dětském dnu v Hajnici 2.6.2012, kde Heidi vystupovala.


Oldřich Vízner

9. července 2012 v 21:30 | Denča |  Herci
Autogram českého herce Oldřicha Víznera nar. 6.5. 1947 jsem získala při osobmím setkání a to už na začátku tohoto roku, kdy se v trutnovském divadle představil spolu s herečkou Simonou Stašovou ve hře Římské noci. Byl velmi ochotný - jsem ráda, že jsem se s ním setkala :). Jako herce si ho pamatuju především jako Saturnina a také jako prince Vilibalda v Arabele, nebo Léto s kovbojem, právě proto jsem vybrala tyto fotky na podpis.

Získáno: 17.1.2012 UFFO Trutnov

Jeho podpis se mi moc líbí :))
Lilian Malkina

9. července 2012 v 0:11 | Denča |  Herečky
Česká herečka estonské národnosti narozena 14.7.1938 je známá především z filmů Kolja, Ro(c)k podvraťáků, Taková normální rodinka nebo Občanský průkaz. Hraje takové správné babči. Ona sama je uplně skvělý člověk a jsem ráda, že i když ve spěchu, ale setkala jsem se s ní. Taktéž jako Medvecká a Meduna přijela i ona spolu s nimi do divadla v Trutnově trochu na poslední chvíli, ale i tak se nám s kamarádkou velmi ochotně podepsala. Nechyběl jí smysl pro humor. Před podpisem kamarádčiny fotky řekla: "Tak já se podepíšu na kóózy" což mi utkvělo v paměti do dnes, i když od tohoto setkání uběhlo už několik měsíců.

Chtěla bych se ještě omluvit, že jsem se tak dlouho nevěnovala blogu, ale nastalo mi plno povinností a tak prostě nebyl čas. Teď jsou prázdniny, tak konečně vše přidám a když bude něco nového pokusím se to přidat už hned, protože jsem nerada v takovémhle skluzu.

Už při příchodu věděla, že na ní uvnitř čekají dvě sběratelky. Škoda, že si paní Malkina vzala z našich rukou v té rychlosti zrovna stříbrnou fixu, která není tady moc vidět, ale ve skutečnosti je to vidět mnohem lépe, to je tím scanem.

Získáno: 20.2.2011 UFFO Trutnov
 

+ jak vidíte, tak už jsem stihla na tutéž fotku získat autogra Evy holubové, ale o tom později..


Jaromír Meduna

8. července 2012 v 23:41 | Denča |  Herci
Český filmový, divadelní a dabingový herec, narozen 10.ledna 1953 se mi podepsal taktéž jako herečka Taťjana Medvecká u příležitosti konání jejich představení TISÍC A JEDNA VÁŠEŇ v divadle v Trutnově. Pan Meduna nadaboval ve svém životě opravdu velkou spoustu různých filmů a seriálů. Jeho hlas určitě poznáte. Často slýchávám jeho jméno při závěrečných titulkách zahraničních filmů. Zde je ukázka: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=33&t=71. Byl ochotný a příjemný, i když bylo vidět, že spěchá do šatny (kvůli nepříliš včasnému příjezdu). Ale i přes to se ochotně podepsal i s věnováním. Jsem ráda, že jsem jeho autogram získala osobně, bylo to fajn předvánoční setkání.

Získáno: 20.12.2011 UFFO Trutnov


Taťjana Medvecká

8. července 2012 v 23:00 | Denča |  Herečky
Česká divadelní, filmová, dabingová a rozhlasová herečka Taťjana Medvecká, která mi utkvěla v paměti především jako Eva Tůmová ve filmu "Marečku, podejte mi pero!", kde se s filmovým přítelem Jiřím Kroupou (Jiří Schmitzer) měla sejít na hřbitově a díky shodě iniciálů jmen, tak došlo ve filmu k pěknému nedorozumění. Dále paní Medvecká ztvárnila spousta dalších nejen filmových rolí. S touto velmi milou herečkou jsem se setkala v Trutnově opět v našem UFFU. Před představením TISÍC A JEDNA VÁŠEŃ herečka spolu s ostatními herci dorazila do divadla dá se říct na poslední chvíli a i přes velký spěch do šatny se velmi ochotně podepsala, prý trochu zabloudili. Herečka na mě udělala dobrý dojem, byla velmi sympatická a nechyběl jí smysl pro humor.

Získáno osobně: úterý 20. 12. 2011 UFFO Trutnov
"Ano už je to dlouho, až teď konečně jsem se dostala k tomu, abych se věnovala blogu,
omlouvám se za tak dlouhou neaktivitu - jsem tu v prázdninové plné síle! :))"