Říjen 2012

Posledná pieseň - doporučuji videoklip!

18. října 2012 v 15:56 | Denča |  Ostatní atd..
Ahoj, po dlouhé době se hlásím, doufám, že se všichni máte dobře :) Mám několic novinek, ale nestíhám to přidat, minulý týden jsem zašla s kamarádkou na představení Figarova svatba v podání herců z Klicperova divadla a byla jsem nadšená, hlavně paní Pavlou Tomicovou, která byla moc milá :) Pokusím se co nejdříve autogramy přidat, kdo by chtěl vidět společnou fotku, tak už teď je na facebooku blogu.

Ale proč vlastně píšu, chtěla jsem vám hlavně tímto článkem doporučit jednu novinku, nový v pořadí již čtvrtý videoklip mladého zpěváka ze slovenska, který si sám skládá písničky, Martina Haricha. Nový singel Posledná pieseň je z připravovaného nového alba, které vyjde někdy na jaře. O Martinovu hudbu, kterou tvoří a také koncertuje společně se svou kapelou Musitany Hope se hodně zajímám a zúčastnila
jsem se už několika koncertů, které opravdu stojí za to. Je to už taková dá se říct moje srdeční záležitost. Nejdál jsem cestovala za nimi na Moravu na zámek v Ořechově a opravdu se to vyplatilo. Ty koncerty jsou neskutečné zážitky plné energie. V nejbližší době se chystám na koncert 3. listopadu v Pardubicích v kulturním domě, vstupenku už mám a tak se moc těším, hlavně také proto, že na koncertě zazní právě také Posledná pieseň a také proto, že v tom měsíci mám narozeniny, pro mě tohle je bezva dárek, ty zážitky, setkání s lidmi, které vidím velmi málo mi nic na světě nevynahradí. Tento videoklip, musím říct, opravdu se povedl. Já osobně jsem z něho nadšená a můžu říct, že ze všech čtyřech klipů je opravdu nejlepší. Je to takový filmový klip a písnička je podle mě naprosto úžasná! Natáčel se v bratislavské věznici ve spolupráci s KUNES video production. Podívejte se a pak kdyžtak napište svůj názor. Můj názor a nebo spíš pocity, viz níže.

Videoklip oficiálně na youtube od dnešního dne :)"Následující řádky jsem napsala v den premiéry 8.10, kdy měl klip premiéru na Funradiu a na Óčku." Ovšem na youtube je oficiálně až teprve od dnešního dne.

Na klip i písničku jsem se strašně těšila, po tom co jsem viděla making of jsem byla ještě víc natěšená, hlavně proto, že ten klip měl být takový jiný, filmový a vypadalo to všechno tak profesionálněji než ostatní klipy, prostě něco úplně jiného a strašně mě to tím vším zaujalo a hned mě napadlo, že tohle musí zaujmout nejen ty stálé fanoušky, ale prostě i ty kteří se o jeho hudbu dosud moc nezajímali, nebo nechtěli zajímat. Dnes ráno jsem se konečně dočkala a koukala se mnou i moje mamka a byla nadšená nejen klipem, ale hlavně písničkou, která je podle jejích slov opravdu povedená a fakt krásná a já musím říct, že během sledování jsem měla zimomriavky, prostě okamžitě mi naskočila husina a byla jsem fakt nadšená...tak nějak jsem si to totiž představovala a zcela to naplnilo moje očekávání. Klip je opravdu perfektně zpracovaný - KUNES a spol, všichni ti herci odvedli fakt dobrou práci. Z toho klipu jde neskutečná energie! :) Musela jsem si to hned pustit několikrát.. a ta husina byla zas a znova :) A stále mám v hlavě tu skvělou melodii. Jsem za tenhle klip opravdu ráda a jsem na Martina a kluky hrdá. Posledná pieseň je skladba, která mě chytla za srdce. Budu doporučovat všem a věřím, že bude mít úspěch, protože si to opravdu zaslouží :) .. Vždycky se najde někdo, kdo bude kritizovat, ale hlavní je, že nám se to líbí a nás ta hudba baví a chytla za srdce! :) A už se vážně těšim na celé CD, protože to bude prostě bomba! :) Jediné co mě zklamalo, bylo to že v premiéře na Óčku byl klip zkrácený..ochuzený o začátek a konec.. a to je fakt škoda. Jinak pecka! :) Vím, že ne každému se to musí líbit, ale tohle je prostě takový ten můj šálek kávy a jsem za to fakt vděčná!