Prosinec 2012

Jiřina Anna Jandová

31. prosince 2012 v 18:50 | Denča |  Zpěvačky
Zpěvačka, dcera Dalibora Jandy. Vystupovali společně na Pivofestu 2012 v Trutnově.
Narozdíl od svého otce byla opravdu velmi milá. :)


Dalibor Janda

31. prosince 2012 v 18:42 | Denča |  Zpěváci


Zpěvák, který dosáhl největší popularity v 80. letech vystupoval na Pivofestu 9. června 2012 v Trutnově. Zpíval pěkně, koncert byl pěkný, ale byla jsem zklamaná jeho chováním na autogramiadě, byla jsem hodně naštvaná, ale dál se k tomu vyjadřovat nebudu.Marek Ztracený 2

31. prosince 2012 v 18:31 | Denča |  Zpěváci
Tento autogram českého zpěváka mám od kamarádky z Brna.


Vivaldianno - Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák

31. prosince 2012 v 18:22 | Denča |  Hudební skupiny
Jaroslav Svěcený - český houslový virtuóz
Michal Dvořák - český hudební skladatel a bývalý klávesista skupiny Lucie.
- tvoří velmi úspěšný projekt Vivaldianno.


Autogramy mám od mamky mé kamarádky, která byla na koncertě v trutnovském Uffu a byla tak hodná, že nám oběma obstarala autogramy těchto hudebníků. Moc se mi líbí hlavně autogram Jaroslava Svěceného, který připojil k podpisu i houslový klíč.


Jan Přeučil

31. prosince 2012 v 18:10 | Denča |  Herci
A posledním z úlovků, které pro mě získala moje kamarádka na literárním festivalu a já jsem ji za to moc vděčná jsou autogramy českého herce Jana přeučila se kterým tam byla také jeho manželka herečka Eva Hrušková, kterou už jsem měla podepsanou z jiné akce, ale na fotce chyběl autogram Jana Přeučila, ten už tam teď je díky Terce taky, tak jsem spokojená. :)
Michaela Dolinová

31. prosince 2012 v 17:53 | Denča |  Moderátoři
Dalším úlovkem, který pro mě 12.5.2012 na literárním festivalu Studánecká Čapkiana v Malých Svatoňovicích získala moje kamarádka jsou autogramy Michaely Dolinové, české herečky a moderátorky.


Jan Bendig

31. prosince 2012 v 17:46 | Denča |  Zpěváci
Na literárním festivalu v Malých Svatoňovicích 12.5. 2012 vystupoval i zpěvák Honza Bendig, tak mi kamarádka nechala podepsat naši společnou fotku z 8.8.2010, kdy měl koncert v Náchodě.


Valérie Zawadská

31. prosince 2012 v 17:38 | Denča |  Herečky
Autogram české herečky a jedné z nejznámějších českých dabérek (šeskrát zvítězila v anketě Týtý) pro mě získala také moje kamarádka na literárním festivalu Studánecká Čapkiana v Malých Svatoňovicích 12.5. 2012. Povedlo se i s věnováním, takže jsem moc ráda. :)


Ivana Andrlová

31. prosince 2012 v 17:32 | Denča |  Herečky
Autogram české herečky známé hlavně z pohádky Za humny je drak pro mě získala také moje kamarádka na literárním festivalu Studánecká Čapkiana v Malých Svatoňovicích 12.5.2012. :)


Carmen Mayerová 2

31. prosince 2012 v 17:24 | Denča |  Herečky
Autogram Carmen Mayrové, české herečky, manželky herce Petra Kostky a matky herečky Terezy Kostkové pro mě získala kamarádka osobně 12.5.2012 na literárním festivalu STUDÁNECKÁ ČAPKIANA v Malých Svatoňovicích. Její autogram jsem měla už z minulého ročníku této akce, ale jen na kartičce, teď už mám i na fotce a navíc mi jeden její autogram dorazil mezitím také z TV Prima. :) Mimochodem je to rodačka z našeho Trutnova :))No name - hudební skupina

31. prosince 2012 v 16:49 | Denča |  Hudební skupiny
Slovenská pop-rocková skupina. Jejích písně se mi moc líbí, patří k mým oblíbeným slovenským skupinám, takže jsem si jejich koncert v našem městě nemohla nechat ujít. Společně jsme s kamarádkou v březnu vyrazili na jediněčný koncert v našem trutnovském Uffu a zážitek to byl opravdu veliký, zazněly všechny hitovky i novinky a musim říct, že jsem si koncert strašně užila a jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Jako správná sběratelka jsem s sebou měla pro jistotu i fotku na podpis, to i kamarádka, protože jsme taková správná sběratelská dvojka. No a po koncertě nás čekala skvělá zpráva, že bude i autogramiáda, tak jsme mezitím co se kluci převlíkali nakoukli ke stolečku, kde se prodávali CDčka a různé věci spojené s kapelou. Po tom zážitku z koncertu jsem nemohla odolat a koupila jsem si DVD, kde je záznam koncertu ze staršího turné, navíc DVD bylo překvapivě také podepsané všemi členy uvnitř. U stolečku jsme si mohli také všichni odnést velký plakát k turné No name 2012. Ani jsme dlouho nečekali, celá kapela zachvíli dorazila a potom co všichni zasedli k připraveným stolečkům už rozdávali autogramy jeden za druhým. Nechala jsem si tak jako většina podepsat plakát, fotku kterou jsem měla připravenou a taky kluci měli svoje veliké podpisovky, bylo to takové rychlopodepisování a tak se na mé "hromádce" při posouvání mezi hudebníky ocitla ještě jedna podpisovka navíc, takže tu mám pro vás na výměnu. Pak jsme se s nimi vyfotili. Bylo to fajn setkání po opravdu úžasném koncertu a musím říct, že Igor Timko je senzační šoumen! :D :)

Autogramy získány: osobně 29.3. 2012Luba Skořepová

31. prosince 2012 v 16:19 | Denča |  Herečky
Česká herečka, spisovatelka a dlouholetá členka činohry Národního divadla narozena 21. září 1923. Velmi si vážím odpovědi této zasloužilé umělkyně. Sice fotky podepsala na zadní straně, ale na jedné fotce je náznak, že se chtěla podepsat na přední stranu, ale propiskou jí to nešlo, tak nakonec jsou podpisy na druhé straně, ale aspoň že jsou nějaké. Paní Skořepová mi navíc poslala podepsanou pozvánku do divadla a podepsala kartičku, takže jsem moc spokojená a opravdu vděčná, že její autogramy mám, už jsem ani nečekala její odpověď, ale v únoru mě ve schránce čekalo milé překvapení.

Odesláno: 26.9. 2011 dopis, ofrankovaná obálka, dvě fotky, kartička
Přišlo: 13.2. 2012 vše podepsané + navíc podepsaná pozvánka do divadla

Použitá adresa:
Divadlo Rokoko - Luba Skořepová
Václavské náměstí 38
110 00 Praha 1

Autogramy:


Stanislav Zindulka

31. prosince 2012 v 15:32 | Denča |  Herci
Český herec, který ztvárnil řadu televizních i divadelních rolí. Za vedlejší roli ve filmu Babí léto byl oceněn cenou Český lev. Pan Zindulka mi odpověděl už v únoru a na jeho odpověď jsem čekala jen měsíc. Odpověď byla velmi potěšující, protože nejen, že jsem měla podepsané obě fotky, ale přidal mi i jednu velmi pěknou svoji fotku, podepsal kartičku a ještě připojil velmi milý vzkaz. Takže velká spokojenost! :)

Odesláno: 4.2. 2012 dopis, 2 fotky, ofranková obálka, kartička
Přišlo: 5.3. 2012 vše podepsané + 1 fotka navíc a krátký dopis

Použitá adresa:
Činoherní klub o.p.s., Ve Smečkách 26, 110 00 Praha 1

Autogramy:Milan Lasica

31. prosince 2012 v 14:48 | Denča |  Herci
Slovenský humorista, spisovatel, dramatik, textař, režisér a herec Milan Lasica mi odpověděl už v dubnu a jsem moc ráda, že jeho podpisy mám. Jediné mínus je, že se podepsal z druhé strany fotek, to je sice trochu škoda, ale i tak jsem moc vděčná, Já si ho vždycky vybavím hlavně jako celníka ze Třech veteránů :)

Odesláno: 30.3. 2012 dopis, 2 fotky, kartička, ofrank. obálka
Přišlo: 18.4. 2012 vše podepsané v mé obálce

Bohužel jsem si nezapsala adresu, tak už nevím kam jsem psala,
když zjistím napíšu ji sem.
Poslušně hlásím..

31. prosince 2012 v 14:28 | Denča |  Ostatní atd..
Zdravím návštěvníky, kteří mě stále navštěvují a to i když tu nic nepřibývá. Je poslední den v roce a já se pokusím dohnat co jsem za celý rok zanedbala a nestihla. Za celý tento rok jsem odeslala poštou jen 18 dopisů, vím že je to čím dál méňě a trochu mě to mrzí, ale za to jsem se díky našemu divadlu setkala s mnoha hereckými osobnostmi a získala tak plno zajímavých podpisů osobně. Na blog jsem neměla čas a moc se mi do toho přidávání autogramů ani nechtělo, to přiznávám. Dnes mám poslední šanci přidat letošní autogramy, takže to udělám i když nejspíš nestihnu úplně všechny. V následujícím roce už se doufám polepším a budu se snažit, aby to bylo jako dřív, takže když nějaký autogram získám pokusím se ho hned přidat na blog i když už se sbírání asi nikdy nebudu věnovat tak naplno jako ze začátku, ale to už tak bývá. :) Chci pozdravit taky moje spřátené blogy a chci vám všem popřát do Nového roku 2013 ať se vám vaše sbírky pěkně rozrůstají o vytoužené autogramy a také přeji spoustu štěstí a zdraví a to všem návštěvníkům, kteří sem kdykoliv zavítají! :)

A hlavně chci prostřednictvím tohoto blogu popřát Jiřince Jiráskové spoustu síly a zdraví! Máme Vás rádi.