Únor 2014

Gil Birmingham (Twilight sága)

19. února 2014 v 15:57 | Denča |  Zahraniční HERCI
Tak dnes mi přišla obálka z Ameriky , vůbec jsem netušila kdo by to mohl být, ale pak jsem to otevřela a zjistila, že je to Gil Birmingham alias Billy Black ze Stmívání :) Já jako obrovský fanda Twilight ságy mám opravdu radost, navíc odpověděl ani ne za měsíc, takže obrovská rychlost :) Nechtělo se mi skenovat každé zvlášť, tak jsem jen vyfotila celkově :) Líbí se mi , že je všechno podepsané s věnováním a nejvíc se mi líbí jak připsal " Run with Wolves" :)

Odesláno: 20.1.2014 - dopis, 2 fotky, 2 kartičky, SAE, dolar
Přišlo: 19.2.2014 - vše podepsané s věnováním :)


Rupert Grint - mám vytoužený autogram!

19. února 2014 v 15:37 | Denča |  Zahraniční HERCI
Tak tohle je pro mě bezpochyby zatím jeden z největších úspěchů! :) Rupert Grint alis Ron Weasley to byl pro mě jeden z vytoužených autogramů a když jsem se dozvěděla, že hraje v divadle, tak jsem neváhala a přes hru "Mojo" mu napsala, jednoho dne mi volala kámoška, že jí od něho přišel prepint, tak jsem letěla do schránky jestli mi to taky nepřišlo a hle, mě odepsal a to dokonce i s věnováním , nemohla jsem tomu uvěřit a jsem opravdu nadšená! :) Je to super pocit. Všimla jsem si, že někomu odepsal někomu ne, mrzí mě to za ty, kterým neodepsal a jsem opravdu vděčná, že patřím k těm šťastlivcům, kteýrm odepsal :)

Jinak zlatíčka mám spoustu nových autogramů, které tu ještě nejsou, ale opravdu nemám čas přidávat, tak mě sledujte na facebooku tam se snažím alespoň vždy psát co mi aktuálně přišlo , odkaz je vlevo v menu :) Tohle jsem vám ale prostě musela ukázat!! :)

Odesláno: 24.10.2013 - dopis, 3 fotky, SASE
Přišlo: 7.2.2014 - všechno podepsané + kartikč a s natištěným vzkazem od Ruperta
Fakt si toho vážím :)